شرایط تعویض یا ارجاع کالا:

از آنجا که ارائه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی ویونا بیوتی تابع قوانین وزارت بهداشت میباشد، ویونا بیوتی بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن و یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول،  به هیچ عنوان امکان مرجوع یا معاوضه محصول مورد نظر را نخواهد داشت.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که منجر به لغو سفارش می‌شود توجه فرمایید.

برای تعدادی از کالا ها مانند لاک و یا کرم پودر که امکان اشتباه رنگ به دلیل خطای بصری وجود دارد، طبق قوانین و شرایط گفته شده، اگر کالا شرایط تعویض را داشته باشد،  تنها تا ۷ روز زمان برای تعویض وجود دارد، در این شرایط مبلغی به مشتری عودت نخواهد شد و تنها تعویض رنگ صورت خواهد گرفت.

در شرایطی که کالا یا بسته پستی دچار خرابی پس دادگی آمبولانژ و یا بیرون ریختن محتویات محصول و خرابی های فیزیکی دیگر باشد ویونا بیوتی موظف به عودت وجه مشتری تا ۵ روز کاری میباشد، زمان تشخیص این گونه خرابی ها فقط زمان تحویل محصول به مشتری است و تنها شخص ثبت نام کننده در سایت و با ارائه کارت ملی، صلاحیت بررسی محصول هنگام دریافت را دارد.

در تمامی موارد فوق، لطفا از طریق واتس اپ ویونا بیوتی با تیم خدمات مشتریان ویونا در تماس باشید و از هرگونه اقدام یکجانبه خودداری فرمایید، کارشناسان ما به محض تماس شما و پس از بررسی موارد یاد شده هماهنگی های لازم جهت عودت و یا تعویض کالا را با شما انجام خواهند داد، توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با پشتیبانی ویونا بر عهده مشتری می‌باشد.