قوانین ارسال در تهران (مناطق 22 گانه):

در تهران سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال و تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل شما می گردد. ساعات تحویل بسته از ساعت 9 صبح الی 6 غروب می باشد.

شما می توانید در زمان ثبت سفارش، روز تحویل سفارش خود را انتخاب نمایید.

 

توجه:

– روزهای جمعه و تعطیلات رسمی توزیع سفارشات انجام نمی گردد.

 

هزینه ارسال سفارشات در تهران برای خرید های زیر 250 هزار تومان، 20000 تومان و در خرید بالای 250 هزار تومان بدون توجه به وزن بسته به صورت رایگان می باشد.

 

 

در شرایط ویژه مانند پروموشن ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال متفاوت خواهد بود و امکان دارد طبق رویه های اعلام شده صورت نگیرد که حتما از طریق وبسایت ویونا و صفحه اینستاگرام به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

 

نحو ه ی پیگیری سفارشات:

برای پیگیری سفارشات خود می توانید از پنل کاربری خود > بخش سفارشات من و یا از طریق ارسال پیام در واتساپ یا دایرکت کانال اینستاگرام ویونا بیوتی اقدام نمائید.

 

هنگام تحویل گرفتن کالا به موارد زیر توجه داشته باشید:

– هنگام تحویل گرفتن سفارش ارائه کارت ملی سفارش دهنده ضروری می باشد، در غیر این صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

– همکاران ما اجازه ورود به منزل تحویل گیرنده را ندارند و سفارش شما، مقابل درب اصلی منتهی به کوچه، تحویل خواهد گردید.

– تحویل گیرنده بایستی هنگام تحویل کالا، از سلامت بسته ارسالی اطمینان حاصل کرده و در صورت مشاهده هر گونه له شدگی و خیس شدن قسمتی از بسته اصلی که نشان از وارد آمدن ضربه به جعبه و یا نشتی مواد داخل آن باشد، از تحویل گرفتن بسته خودداری کرده و آن را مرجوع نماید.